Pages Menu
Categories Menu

Rower a pociagi

Rower a pociagi

Miasta Big Bear i Lake Arrowhead są po prostu zapiera dech w piersiach. Mogłem spędzić tygodnie spacery i wędrówki po tych pięknych gór. Oczywiście w okresie zimowym, piękno staje się biały, a wiele osób przyjeżdża w góry na narty i snowboard.

Zatrzymanie przez Big Bear Discovery Center odebrać pieszej i mapy rowerowe.ogrodnik tarnów Są szlaki zarówno dla początkujących, jak i bardzo doświadczonym turystą. Ścieżki są oferowane do jednej mili wędrówek, a także 13 mil wędrówki. Sceneria jest piękna.

Jeśli lubisz zwierzęta, Moonridge Animal Park to trzeba zobaczyć podczas gdy w Big Bear. Są to ptaki, rysie i wiele innych. Zoo stara się wydobyć jedno zwierzę codziennie za blisko i osobistej wizyty. Można również śledzić jednego z hodowców, jak karmić zwierzęta każdego dnia.

Masz dzieci? Alpine Slide to koniecznością dla tych z dziećmi. W miesiącach letnich jest zjeżdżalnia oraz w miesiącach zimowych są zajęcia śniegu dla całej rodziny. Zaczynasz z malowniczych jazdy wyciągu krzesełkowego na szczyt. Istnieje wiele możliwości dla zdjęć podczas jazdy do góry. Raz na górze, będziesz miał swój własny indywidualnie sterowaną sanki, które można wziąć swój wybór z dwóch ćwierć mili długości torów cementowych wypełnione wysoko zarobił zakrętów i długich straightaways.

Mam takie miłe wspomnienia będzie Wioska Świętego Mikołaja jako dziecko. Każdego lata, chcielibyśmy spędzić kilka tygodni w Lake Arrowhead i zawsze trwało jeden dzień, aby odwiedzić Wioska Świętego Mikołaja. Kiedy zobaczyłem internetowej dla wspomnień Merrilee, moją pierwszą myślą było: "To wygląda jak Wioska Świętego Mikołaja. W budynku odbywa się z czerwonej cegły, z białym płotem wokół budynku. Co to idealna nazwa dla tego sklepu scrapbooking. Na pewno nie przywróci wspomnienia dla mnie.

Kiedy zapytałem Merrilee opowiedzieć mi trochę o swoim sklepie, to co napisała: "Memories Merrilee funkcjonuje na rynku od 1991 roku mamy jeden z największych asortymentów unikalne i trudno znaleźć scrapbooking przedmiotów będziesz kiedykolwiek znaleźć . Ona dumna na oferowanie najlepszych w spersonalizowanej obsługi klienta i realizacji produktów z ponad 200 dostawcami dużych i małych butików. Podczas wizyty wspomnień Merrilee, będziesz nawet znaleźć niestandardowe dostaw notatniku Big Bear.

Zatrzymać wspomnienia przez Merrilee i poprosić o sugestie gdzie do odwiedzenia, co warto zobaczyć i najlepszych możliwości zdjęcia podczas wizyty w Big Bear Lake.

Artykuł dzięki: kwiaciarnia-slonecznik.pl