Pages Menu
Categories Menu

Idealne rowery dla kobiet

Idealne rowery dla kobiet

rowery górskie biegowe zaprojektowane specjalnie dla kobiet po prostu nie są dziewczęca kolorach (różowy), mniejsze wersje męskie rowery dłużej. Większość dużych producentów rowerów oferują przynajmniej podstawową wyboru (jeden lub dwa modele) i duże producentów oferuje bardzo szeroką gamę rowerów biegowych dla kobiet.http://www.emiro.pl Przykłady wielkich producentów rowerowych, które oferują najlepsze oferty i wyboru dla kobiet są Trek i specjalistyczne. Obie firmy posiadają w pełni objął rynku Kobiet. To dobra wiadomość dla wszystkich kobiet, czy są one początkujący lub zawodników, na napięty budżet lub nieograniczony budżet!

Rowery biegowe damskie różnią się od męskich rowerach tym, że mają bardziej zwartą ramę - to znaczy, że górna rura jest krótsza, co sprawia, że ??dojazd z siodła do kierownicy krótsze i bardziej nadaje się do kobiety na ogół krótszy tułowia. Dźwignie hamulcowe są mniejsze i często regulacją kobiecych mniejszych dłoniach. Siodła są specyficzne kobiece i kierownica są węższe. Poza tym, nie ma żadnej różnicy między rowerami damska i męska wyjątkiem koloru i grafiki. Niektóre wysokiej klasy marki "boutique" (Yeti, na przykład) Oferta geometrii ramy, która jest bardzo przyjazna dla kobiet, nawet jeśli nie oferują model A kobiet.

Rowery biegowe pochodzą zarówno jako zawiesina do hardtail (tylko, ze sztywnym tylnym końcu) lub pełnym zawieszeniem, kolejne wybory wielkości koła (26 "lub 29"). Kobiety, które są ściśle jeźdźców rekreacyjnych mogą preferować pełnym zawieszenia roweru biegowego dla jego komfort i pewność, stabilnej obsługi. Racers, jeźdźcy na budżet lub zawodników, którzy preferują wspinanie nad malejącej może zdecydować się na hardtail.

Obecnie nie ma żadnych Rowery biegowe z 29 "kołami (29ers), http://pirox.pl które są przeznaczone dla kobiet. Wynika to po części z geometrii ramy, która musi być na tyle duża, aby pomieścić 29" koła. Niektóre kobiety mogą jeździć 15,5 "lub 17,5" 29ers, ale krótsze kobiet znajdzie to niemożliwe, aby dopasować 29er.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Rowery biegowego oraz wszystkich aspektach rowerowej, odwiedź mbikeworld.com.

Artykuł dzięki: