Pages Menu
Categories Menu

Gdzie lepiej nie jechac rowerem

Gdzie lepiej nie jechac rowerem

Kiedy byłem na studiach w Kolorado, miałem okazję do klasy o nazwie Literatura rzeki. Przez 3 tygodnie koczujących na rzece, fly złowione, i czytać historie oparte wokół rzek. To był z najwyższej klasy wziąłem podczas mojego 8-letnim pobycie na studiach ... i nie, nie jestem lekarzem.

Część klasy obejmował trzy dni koncentrator tlenu przenośny wypożyczenie pływaka w dół rzeki Gunnison.nawodnienia ogrodów tarnów Jeden z profesorów był przewodnikiem miał więc niektóre z jego przyjaciół zabierze nas w dół rzeki. Nie jestem pewien, co przyniósł, ale przedmiotem filmu, A Rivers biegnie przez to wymyślił. W tym momencie film był około 10 lat, więc miał już jakiś czas. Wystarczy wzmianka o filmie wyraźnie rozgniewany jeden ze starszych przewodników.

On powiedział: "Kiedyś mogłem wziąć kogoś na ryby, które faktycznie wiedział, jak ryby, teraz każdy dupek tam myśli, że jesteś Norman F @ # $ ing Maclean!"

Byłem trochę przejęte z powrotem przez to. Byłem dość zielony latać połowów i był bardzo podekscytowany, aby powiedzieć ludziom, jak wiele radości miałem w moim nowym znaleźć sportu. Czy ten facet nie chce już więcej latać rybaków tam? Przez lata brał udział w zajęciach sportowych pobocznych (wspinaczka, kajaki, a kolarstwo górskie) i zawsze był zaskoczony tym, jak kilka osób uczestniczących w nich. Pomyślałem, że bardziej narażeni na tego wielkiego sportu, tym lepiej.

Teraz po ponad dekadzie na rzece mogę zacząć, aby zobaczyć, jakie są jego obawy były. Fly rybaków, bardziej niż w jakimkolwiek innym sporcie Mam doświadczenie, ma głęboką miłość i szacunek dla rzeki, ryb i ekosystemu. Z związku z tym, staramy się je chronić. Ten facet był zaniepokojony, że film wykonany połowów Fly "cool" i że ludzie będą wychodzić z pracy drewna, osób, które nie były w nim z miłości do sportu; ale tylko przyciąga do najnowszych rzeczy.

Na plus, nasz sport dostali jakąś wielką ekspozycję który otworzył drzwi dla przemysłu rośnie. Z coraz więcej osób kupuje sprzęt, firmy rod były w stanie rosnąć, więcej sklepów zaczęło latać dzieje się w całym kraju, a małe gałęzie przemysłu, które wspierają połowów były w stanie się rozwijać. A im więcej latać rybaków, tym większe szanse mamy na posiadanie więcej rzeki wyznaczony jako jedyny Fly Fishing.

Ci, którzy byli w nim, ponieważ był to trend tej chwili w końcu opuścić swoje miejsce na rzece, pozostawiając miejsce dla tych, którzy naprawdę mają pasję do połowów latać. W tylnej wzroku lepszą odpowiedź nie było denerwować na tych ludzi, ale zamiast pouczać ich, jak mogą dojrzewać jako fly rybaków i zapoczątkować w ciągu najbliższych ochraniaczy rzeki.

Richard Templeton

Przyjdź sprawdź nasze niedrogie zestawy przełączników pręt combo, latać bębnów i linii!

Artykuł dzięki: