Pages Menu
Categories Menu

Prezenty dla rowerzystow

Prezenty dla rowerzystow

Nie mogą one pochodzić prosto i powiedzieć, ale tutaj są świąteczne prezenty dla rowerzystów, że każdy rowerzysta chce i potrzebuje. Jeśli masz entuzjastów jazdy na rowerze w rodzinie pokochasz tych wielkich pomysłów na prezenty świąteczne i będzie zbyt.

1. Hydration Pack-For długie przejażdżki każdy rowerzysta musi zachować odpowiednio nawodniony. Plecaki z bukłakiem są w różnych rozmiarach i stylach i dołączyć łatwo obu ulicznych i górskich rowerach.

2. Rower Kask Lustro-Nie tylko jest to świetny pomysł dla bezpieczeństwa, lustro Kask rowerowy umożliwia rowerzysta, aby zobaczyć, gdzie były i co może być zbliża się od tyłu.

3. Wireless Bike Computer-Istnieje wiele wersji i marki dla tej poręcznej nowego urządzenia high tech. Oni wszyscy mają nieco odmienne funkcje. Ale najlepsze rzeczy oblicz jak: odległość podróży, prędkość, średnia prędkość przejazdu, prędkości maksymalnej. Mogą one pochodzić z zegarem i zatrzymać możliwości oglądania. Mogą nawet mieć mapowanie i GPS możliwości. Są one idealne do treningu i nigdy nie gubię.

Prezenty dla rowerzystow

4. Rower Wiatr Jacket-To jest zawsze mile widziane pomysł na prezent. Rowerzysta zawsze potrzebuje pokrywę wagi dla gdy temperatura zmienia się szybko światła. Coś, co jest lekki i wodoodporny jest najlepszy.

5. Narzędzie Multi Purpose-To pomocne urządzenie to narzędzie all-in-one do poprawek awaryjnych na drodze lub szlaku. Zazwyczaj pochodzą one z wielu rodzajów śrubokręty, Allen i kluczy sześciokątnych, łyżki do opon i wiele innych. Stanowią one idealne hodowli nadziewarki dla rowerzysty.

6. A Good Bike Pump-dobra pompa rower, który umieszcza i odłącza się łatwo ramy roweru zawsze będzie prezent powitalny. Jeżeli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju są one za pomocą zaworów, Shraeder lub Presta, najlepiej dostać pompę, która ma głowę, który pracuje dla obu.

Artykuł dzięki: ranking kredytów konsolidacyjnych