Pages Menu
Categories Menu

Najbardziej eksluzywne rowery

Najbardziej eksluzywne rowery

Big Canoe, Georgia to ekskluzywny kompleks apartamentów znajduje się zaledwie 60 minut na północ od Atlanty. Położony w północnej Gruzji Góry, jest domem dla miłośników przyrody, emerytów i weekenders którzy lubią naturalne Southern mieszkają w jego bardzo najlepszych. Oto krótki przegląd tego kwitnącego małej społeczności, jak również opcje dostępne w Big Canoe, Georgia nieruchomości.

Big Canoe jest wyjątkowa zarówno pod względem wielkości, jak również jego zaangażowania do zachowania ich wszystkie ważne naturalne piękno. Wspólnota składa się z wielu różnych dzielnic rozciągających ca? Ej pe 8000 akrów, ale domy są bardzo dyskretne i nie był w stanie skutecznie zrównoważyć zarówno jakości nowoczesne udogodnienia i uncrowded życia.

W celu zapewnienia jej dziewiczy wygląd i dla przyjemności mieszkańców, 2000 akrów społeczności zostały zachowane jako zielona przestrzeń. Jeziora i drzewa w obfitości, a obszar ten posiada pełne 22 mil tras, gdzie miłośnicy przyrody mogą rower lub spacer o każdej porze roku.

Big Canoe, Georgia opcje nieruchomości składa się z domów jednorodzinnych, począwszy w cenie od około $ 275K do ponad miliona. Każda dzielnica ma swój własny, charakterystyczny dotyk, jak również parametry cenowe. Jeśli wolisz, aby zbudować własne miejsce, istnieje wiele dostępnych na jak najniższym $ 62K.

Ponieważ rozwój rozpoczął się w 1972 roku, społeczność wzrosła skokowo pod względem mieszkańców, a także kosmetyków. Oprócz dzielnicach, dodała 27 otworów golf, klub pływać, korty tenisowe, restauracja i więcej na miejscu. Dodatkowo teren wokół społeczności wzrosła również z najlepszych szkół wycinających i wspaniałe zakupy w pobliżu.

Jeżeli nadszedł czas, aby wydostać się z mias http://pirox.plta i wrócić do bardziej naturalnego sposobu życia bez kompromisów, nadszedł czas, aby dać Big Canoe Gruzji okiem.

Artykuł dzięki: NTO Grzegorz Stasiowski