Pages Menu
Categories Menu

Dziwne rowery

Dziwne rowery

Dlaczego chcesz do rozważenia dziwnych sposobów zarabiania pieniędzy? Czasami odpowiedź jest po prostu, że są one bardziej zabawne. Niektóre dziwne sposoby są bardziej opłacalne też. Ale w tej gospodarce, jeden powód, by spojrzeć poza normalne jest to, że normalnie nie działa tak dobrze. Praca jest mniej bezpieczne niż kiedykolwiek, jak to małe firmy. Więc spójrzmy na kilka alternatywnych sposobów, aby zarobić na życie, albo przynieść trochę gotówki.

Kapitan Airboat

Zadania te są najczęściej w okolicach Everglades na Florydzie, i choć nie będzie się wzbogacić, można dostać się do pracy na zewnątrz i bawić. Jeśli przenieść do obszaru z innej części kraju, będziesz też mile zaskoczony, jak tanie mieszkania stał na Florydzie. Istnieją wymogi licencyjne, oczywiście, ale nie trzeba wykształcenie zestaw nagłaśniający dla szkół w tym zawodzie.

Cat Sitter

Płacimy nasz kot Sitter 60 $ za noc podczas podróży. Ona jest wymagane, aby spędzić noc w naszym domu. Ma je ??karmić, bawić się z nimi przez kilka minut dziennie, a czyszczenie kuwety. Inne niż te minimalne obowiązków jest ona swobodnie oglądać telewizję, czytać książki lub cokolwiek innego, a może przyjść i odejść, jak jej się podoba w ciągu dnia. Wynagrodzenie wynosi $ 50 w wielu obszarach, które nie jest dużo, ale jeśli potrzebujesz czasu, by studiować lub zaplanować kolejną firmę, jest to okazja. Można zrobić więcej niż 30 $ za godzinę rzeczywistego czasu spędzonego pracy.

Bar Micwa Opiekun

Jeśli wiesz, jak intonować Tory (żydowskiej Biblii) i odczytywać biblijny hebrajski, można zrobić dobre pieniądze w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze godzin. To nie zawsze jest konieczne, aby być Żydem, aby te miejsca pracy. Ale trzeba zrobić, jak przygotować dzieci do ich micwy kreskowych lub ceremonie bat micwa i uroczystości.

Artykuł dzięki: